O firmě

Společnost PK SERVIS byla založena v roce 1993 se zaměřením na opravy a servis čerpadel betonu SCHWING STETTER. Následně založena divize velkoobchodu a maloobchodu náhradních dílů Schwing a dále ložisek, řemenů, těsnění a dalších technických komodit.

Od dubna 2007 sídlí společnost PK SERVIS v nově vybudovaném obchodně-administrativním areálu, kde se nachází sklady, mechanická dílna s 5-ti tunovou jeřábovou dráhou a kancelářské prostory s prodejnou. V tuto chvíli jsme schopni splnit i náročnější požadavky zákazníků.

V současné době jsme dodavatelem celého sortimentu dílů a stavebnicových systémů pro stavbu jednoúčelových strojních zařízení, využívající know-how společností MEGADYNE, REXROTH BOSCH GROUP, INA-FAG, Chevron, Chiaravalli aj. Nabízíme dlouholeté zkušenosti z oblasti prodeje a technického poradenství lineárního vedení, ozubených řemenů a řemenic, ložisek, těsnění a dalších produktů ze sortimentu celosvětově uznávaných výrobců.

..." Většina toho, co dnes umíme a používáme, bude už za pět let k ničemu. O většině toho, co budeme umět a používat za pět let, jste ještě nikdy neslyšeli. Většina lidí kolem vás se bude za pět let živit něčím jiným. Možná někde jinde. Na většinu starostí, které dnes máte, si za pět let ani nevzpomenete. Totéž platí o jistotách. Pokud rozumíte technologiím, nerozumíte světu. Nerozumíte-li světu, nejspíš prohrajete. V opačném případě máte šanci. Možná velkou."...